druk cyfrowy

Druk cyfrowy w pierwszej kolejności charakteryzuje się szybkością wydruku i   niskimi nakładami oraz łatwością jego spersonalizowania.

Dzięki tej technologii można szybko wydrukować rozmaite materiały eventowe i reklamowe od ręki w krótkich i niskonakładowych seriach. Jest to najszybsza forma wydruku ulotek czy wizytówek.

Drukujemy na papierach i kartonach powlekanych, niepowlekanych, offsetowych, foliach i papierach samoprzylepnych oraz wybranych kartonach i papierach ozdobnych.

W bardzo szybkim terminie jesteśmy wstanie wykonać takie materiały jak: ulotki, plakaty, karty informacyjne, identyfikatory, zaproszenia personalizowane, wizytówki i inne materiały potrzebne od ręki.

W przypadku gdy materiał drukowany ma być w dużych czy wręcz bardzo dużych ilościach stosujemy druk offsetowy, którego niewątpliwą zaletą jest niższy koszt wydruku. Innymi słowy im więcej drukujemy w offsecie tym jednostkowo każda sztuka wydruku jest tańsza. W przypadku druku cyfrowego cena bez względu na ilość jest praktycznie taka sama.