STRONY INTERNETOWE

Tworzeniem, projektowaniem i poprawianiem czy też modernizacją stron internetowych zajmujemy się kompleksowo. Nasza praca polega na analizie i penetracji rynku internetowego z punktu widzenia potrzeb biznesowych naszego Klienta. Jedną z najważniejszych kwestii w tym zakresie jest zdefiniowanie potencjalnych użytkowników (internautów) projektowanej przez nas strony internetowej oraz określenie słów kluczowych i fraz potrzebnych do jej późniejszego pozycjonowania.

Na podstawie wniosków z zebranych materiałów i wykonanych analiz przygotowujemy raport wskazujący fundamentalne kwestie potrzebne do zaprojektowania, budowy i wykonania strony internetowej. Opracowane przez nas frazy i słowa kluczowe poparte odpowiednimi danymi statystycznymi są podstawowym elementem budowanej strony również pod kątem przyszłego pozycjonowania strony www w internecie czy ewentualnych kampanii reklamowych w google.

Fundamentalnym zagadnieniem przy projektowaniu lub modernizacji strony internetowej jest jej kwestia responsywności (responsywne strony internetowe to takie, które wyświetlają się na różnych urządzeniach takich jak telefony czy telewizory bez względu na wielkość wyświetlacza). Bardzo ważnym elementem budowanej strony internetowej jest jej nawigacja, która przyczynia się poza oczywiście jej treścią czy zawartością do zwiększenia czytelności strony przez internautów. Ważne jest również to aby projektowanie strony internetowej było zgodne z obowiązującymi zasadami i regulacjami w tym zakresie, również tymi narzuconymi przez regulatorów w tym EU.

Ostatnia faza etapu projektowania strony www dotyczy wyboru zakresu kolorystyki i opracowania szaty graficznej. Niejednokrotnie nasi klienci w pierwszej kwestii poruszają to zagadnienie. Proces ten z uwagi na subiektywne postrzeganie przez każdego z nas koloru i kształtu kreowany jest przez właściciela strony internetowej. Tak więc w tym wypadku możemy jedynie sugerować szatę graficzną.